Koreča šokiran: Raskid Alkarasa i Ferera je tužan za tenis
Aleks Koreča, bivši broj 2 na svetu i sada komentator, izrazio je svoje nezadovoljstvo zbog odluke Karlosa Alkarasa i Huana Karlosa Ferera da prekinu saradnju.
Aleks Koreča, dvostruki finalista Rolan Garosa i bivši broj 2 na svetu, a sada komentator, izjavio je da je šokiran odlukom o prekidu saradnje između Karlosa Alkarasa i Huana Karlosa Ferera.
“To je loše za obojicu, to je tužno za tenis”, istakao je Koreča. On je dodao da nije očekivao takav rasplet i da su obojica mogli još mnogo toga da postignu zajedno. Koreča je naglasio da je njihova saradnja bila fenomenalna za obojicu, ali i za tenis.
Koreča je istakao da će sada biti mnogo teži zadatak pred Alkarasom, posebno na predstojećem Australijan openu. On je savetovao Alkarasa da ne žuri sa novim potezima i da se fokusira na predstojeće mečeve. Takođe je naglasio da će mu Ferero užasno nedostajati.
U narednim mesecima će se videti kako će se Alkaras snaći u novoj situaciji, a Koreča je naglasio da je važno da se prilagodi i da iskoristi podršku stručnog štaba.
(Tenis Uživo, M. Vasić)
Teme: Aleks Koreča, Rolan Garos, Vesti





