27/02/23 - 18:09h

Kecmanović – Šapovalov live prenos (oko 01.00h) – Gledajte direktan prenos

Srpski teniser Miomir Kecmanović u noći između ponedeljka i utorak startuje na turniru u Akapulku. Protivnik mu je Kanađanin Denis Šapovalov. Direktan prenos pratite na Tenis Uživo.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Obojica su prethodno igrali na turniru u Delrej biču. Miomira je u finalu savladao domaći igrač Tejlor Fric, dok je Šapovalov takmičenje završio na startu porazom od Majkla Moa, takođe Amerikanca.

Kecmanović je 31. teniser sveta, a njegov protivnik na ATP listi je jedno mesto bolje pozicioniran.

Ovo će biti njihov treći međusobni duel, a oba prethodna dobio je Kanađanin.

Turnir u Akapulku je iz serije 500, a ukupan nagradni fond mu je 2,013,940 dolara. Pobednik će osvojiti ček na 376,620 i 500 ATP poena. Za prvog nosioca postavljen je Španac Karlos Alkaraz, a njegov sunarodnik Rafael Nadal neće braniti titulu osvojenu prošle godine.

Miomir Kecmanovic, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Miomira u ovom duelu!

Teme:   Denis Šapovalov, Direktan prenos, Live Prenos, Miomir Kecmanović, Teniseri, Turniri, Vesti