10/01/12 - 11:49h

Jelena izgubila od Azarenke

Nazalost Jankoviceva nije uspela da zabelezi jos jednu pobedu na turniru u Sidneju. Ovog puta ona biva porazena od trece igracice sveta Viktorije Azarenke u 2 seta- 6:4, 6:2.

J. Jankovic42
V. Azarenka66
Jelena Jankovic

Ocekivali smo borbenu Jelenu koja ce pruziti dosta otpora Azarenki. Nazalost to nocas nije bio slucaj. Samo je u prvom setu uspevala na trenutke da bude ravnopravan protivnik pa je rezultat na kraju prvog seta bi 6:4.

U drugom setu je Azarenka dodala gas i bila konkretnija sto se odrazilo na ubedljiviji rezultat nego u prvom setu- 6:2.

Jeleni preostaje da do kraja nedelje izvuce pouke iz ovog meca i da eventualno nesto promeni u svojoj igri kako bi u mecevima sa najboljim teniserkama bila, ako nista vise, bar ravnopravan protivnik.