17/02/16 - 17:30h

Janković – Petković live prenos (oko 18:35h) – Gledajte direktan prenos

Srpska teniserka Jelena Janković igraće danas meč osmine finala na WTA turniru u Dubaiju. Protivnica će joj biti Andrea Petković iz Nemačke, a direktan prenos njihovog susreta moći ćete da gledate na našem sajtu. Početak se očekuje oko 18:35h.

Live prenos počinje za

Jelena Janković je na startu turnira u Dubaiju sa 2:1 u setovima savladala Belindu Benčić iz Švajcarske, a Andrea Petković je sa 2:0 eliminisala Italijanku Kamilu Đorđi.

Andrea Petković ima 28 godina i trenutno je 28. teniserka sveta. U dosadašnjoj karijeri osvojila je šest WTA titula, a najbolji plasman na rang listi joj je deveta pozicija.

Ovo će biti sedmi susret Jankovićeve i Petkovićeve, a trenutni rezultat u međusobnim pobedama je 4:2 za Nemicu. U njihovom poslednjem duelu, 2013. godine u polufinalu Nurnberga, Andrea je slavila sa 2:0 u setovima.

Jelena Jankovic, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Jelenu u ovom meču!

Teme:   Andrea Petković, Direktan prenos, Jelena Janković, Live Prenos, Teniserke, Turniri, Vesti