Janković – Konjuh live prenos (oko 10.00h) – Gledajte direktan prenos

 

Srpska teniserka Jelena Janković u petak igra polufinale WTA turnira u kineskom Gvangžuu. Protivnica joj je talentovana Hrvatica, Ana Konjuh, a direktan prenos meča možete pratiti na našem portalu. Početak se očekuje oko 10 časova.


Live prenos počinje za


Jelena Janković je u četvrtfinalu takmičenja u kineskom gradu savladala nemačku teniserku Sabine Lisicki u dva neizvesna seta – 7:6, 6:4. Ana Konjuh je takođe u dva seta savladala Amerikanku Dženifer Brejdi – 6:4, 7:5. Drugi polufinalni par čine Lesija Curenko i Anet Kontaveit.

Ana Konjuh ima 18 godina i trenutno je 54. teniserka sveta. Osvojila je jednu WTA titulu u dosadašnjoj karijeri, a najbolji plasman na rang listi joj je 52. pozicija.

Janković i Konjuh do sada su odigrale jedan međusobni meč, ove godine na WTA turniru na Majorki. Srpska teniserka je slavila sa 2:0 u setovima, 7:5, 6:3.

Jelena Jankovic, live prenos

Jelena Jankovic, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Jelenu u borbi za finale!

(Tenis Uživo, Tamara P.)


Teme:   Ana Konjuh, Anet Kontaveit, Direktan prenos, Jelena Janković, Live Prenos, Polufinale, Teniserke, Turniri, Vesti, WTA


1 komentar

Ovaj sajt je zaštićen reCAPTCHA sistemom. Važe Google Politika privatnosti i Uslovi korišćenja.

IRENA Pre 9 godina

idemo jelenaaaaaaaa carice idemo u finaleeee i to tipujem da ces pobjediti 2.0. sretno legendo zenskog srpskog sporta.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.

Sačekaj...

Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.

Notifikacije su uključene!

Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?

Ne, ovako je okej

Notifikacije su blokirane

Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:

Tapni pa "Add to Home Screen"