Ivanović – Svitolina live prenos (oko 18:30h) – Gledajte direktan prenos

Srpska teniserka Ana Ivanović igraće danas meč drugog kola na Rolan Garosu. Njena protivnica biće Elina Svitolina iz Ukrajine, a taj meč četvrti je po redu na Filip Šatrijeu. Pre toga igraju se mečevi Janković – Nara, Nadal – Tim i Gaske – Berloko. Direktan prenos možete pratiti na našem sajtu.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Ana Ivanović je na startu turnira sa 2:0 u setovima savladala domaću teniserku Karolin Garsiju. Svitolini će ovo biti prvi meč na ovogodišnjem Otvorenom prvenstvu Francuske, jer joj je duel na startu turnira predala Hrvatica Petra Martić.

Ana Ivanovic, live prenos

Elina Svitolina ima 19 godina i trenutno je 33. teniserka sveta. Do sada je osvojila dve WTA titule, a najbolji plasman na rang listi joj je pozicija na kojoj se trenutno nalazi.

Tri puta je Ana Ivanović igrala sa ukrajinskom teniserkom i u sva tri duela je savladala. Poslednji put su se sastale na ovogodišnjem Mastersu u Indijan Velsu, a taj meč je Ana dobila sa 2:1 u setovima.

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Anu u ovom meču!

Teme:   Ana Ivanović, Direktan prenos, Grend Slem, Live Prenos, Rolan Garos, Teniserke, Turniri, Vesti