16/05/14 - 09:10h

Ivanović – Suarez Navaro live prenos (oko 14:40h) – Gledajte direktan prenos

Srpska teniserka Ana Ivanović sastaće se sa Karlom Suarez Navaro iz Španije u četvrtfinalu WTA turnira Premijer serije u Rimu. Ovaj meč igra se nakon duela Miloša Raonića i Žeremija Šardija, i neće početi pre 14h. Direktan prenos možete gledati na našem sajtu.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Ana Ivanović je jedanaesti nosilac na turniru, a na startu je savladala domaću teniserku Karin Knap. U drugom kolu bila je bolja od Aliz Kornet, a onda je eliminisala i Mariju Šarapovu. Sva tri meča dobila je bez izgubljenog seta.
Ni Karla Suarez Navaro nije izgubila set do ovog duela. U prvoj rundi je bila bolja od Mone Bartel, u drugom kolu je savladala Venus Vilijams, a u osmini finala joj je meč bez borbe predala Simona Halep.

Ana Ivanovic, live prenos

Karla Suarez Navaro ima 25 godina i trenutno je 14. teniserka sveta, za jednu poziciju lošije rangirana od Ivanovićeve. U karijeri je osvojila samo jednu titulu, a najbolji plasman na WTA listi joj je upravo pozicija na kojoj se trenutno nalazi.

Njih dve sastajale su se samo jednom – 2012. na turniru u Dohi. Ana je tada slavila, ali nakon predaje Suarez Navaro pri vođstvu naše teniserke od 6:1, 4:1.

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Anu u ovom meču!

Teme:   Ana Ivanović, Direktan prenos, Live Prenos, Masters, Masters u Rimu, Teniserke, Turniri, Vesti