13/06/14 - 13:53h

Ivanović – Kukalova live prenos (oko 13:30h) – Gledajte direktan prenos

Srpska teniserka Ana Ivanović igraće sutra četvrtfinale WTA turnira u Birmingemu. Ivanovićeva je sezonu na travi odlično započela, a protivnica u borbi za polufinale biće joj Klara Kukalova iz Češke, 33. igračica sveta.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Ana je postavljena za prvog nosioca na turniru, pa je na startu bila slobodna. U drugoj rundi je savladala Monu Bartel, a u osmini finala bila je bolja od Lorin Dejvis.
Klara Kukalova je šesta favoritkinja za titulu, a u dosadašnjem toku takmičenja eliminisala je Virdžini Razano i Koko Vandevejdž.

Ana Ivanovic, live prenos

Klara Kukalova iz Češke ima 32 godine i trenutno je 33. teniserka sveta. Najbolji plasman na WTA listi joj je 20. mesto, a do sada je osvojila tri titule.

Ovo će biti njen treći susret sa Anom Ivanović, a naša teniserka vodi sa 2:1 u međusobnim duelima. Prvi put su jedna protiv druge igrale pre deset godina, 2004. na turniru u Cirihu. U tom meču i prošle godine u Moskvi slavila je Ana, dok je Čehinja dobila duel odigran ove godine u Dohi.

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Anu u ovom meču!

Teme:   Ana Ivanović, Direktan prenos, Live Prenos, Teniserke, Turniri, Vesti