09/05/14 - 09:30h

Ivanović – Halep live prenos (oko 15h) – Gledajte direktan prenos

Četvrtfinale WTA turnira Premijer serije u Madridu srpska teniserka Ana Ivanović igraće protiv Rumunke Simone Halep. Ovaj meč počeće oko 15h, a direktan prenos možete gledati na našoj internet stranici.

Live prenos počinje za

Ana Ivanović je u osmini finala za nešto više od sat vremena deklasirala Anastasiju Pavljučenkovu. Savladala je Ruskinju sa 6:1, 6:2.
Simona Halep je u tri seta, nakon preokreta eliminisala Nemicu Sabinu Lisicki.

Ana Ivanovic, live prenos

Simona Halep ima 22 godine i trenutno je peta teniserka sveta, što joj je najbolji plasman na WTA listi u karijeri. Do sada je osvojila sedam WTA titula.

Ovo će biti njen četvrti susret sa Anom Ivanović, a trenutni skor u međusobnim duelima ove dve teniserke je 2:1 za Ivanovićevu. Ona je slavila prošle godine u Dohi i prošlog meseca u plej-ofu Svetske grupe B Fed kupa.

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Anu u ovom meču!

Teme:   Ana Ivanović, Direktan prenos, Live Prenos, Masters, Masters u Madridu, Teniserke, Turniri, Vesti