12/01/14 - 21:18h

Ivanović – Bertens live prenos (oko 4h) – Gledajte direktan prenos

Srpska teniserka Ana Ivanović noćas startuje na Australijan Openu. Protivnica teniserki iz Srbije biće Kiki Bertens iz Holandije, a njihov meč treći je po redu na Hajsens Areni na kojoj program počinje u jedan ujutru, a prvo se sastaju Vavrinka – Golubjev, pa Li – Konjuh. Direktan prenos meča Ane Ivanović pratite na TenisUživo.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Ana Ivanović je u odličnom raspoloženju došla na prvi Grend Slem, pošto je prošle nedelje osvojila turnir na Novom Zelenu, tako što je u finalu savladala Venus Vilijams rezultatom 2:1. Inače, Srpkinja je 14. nosioc u Australiji.

Ana Ivanovic, live prenos

Holanđanka, Kiki Bertens, ima 22 godine, visoka je 182 cm, a u karijeri je osvojila jednu WTA titulu i to pretprošle godine u marokanskom Fesu. Na sva četiri Grend Slem turnira prošle godine ispala je u prvom kolu, trenutno je 94. na svetu, a najbolji plasman joj je 41. mesto.

Ana Ivanović i Kiki Bertens do sada se nisu sastajale.

Pratite Australijan Open na TenisUživo i navijajte za naše tenisere i teniserke!

Teme:   Ana Ivanović, Australian Open, Australian Open 2014, Direktan prenos, Grend Slem, Live Prenos, Prvo kolo, Teniserke, Turniri, Vesti