03/05/18 - 17:45h

Glazgov: kraj za Milojevića u drugom kolu

Srpski teniser Nikola Milojević završio je takmičenje na čelendž turniru u Glazgovu.

N. Milojević476
L. Vani667

Zimbio

208. igrač sveta je nakon velike borbe poražen od Italijana Luke Vanija, u meču koji je trajao dva sata i 37 minuta.

U prvom setu Milojević je poveo, ali je Vani izjednačio i sa 4:3 preuzeo vođstvo, a na kraju i dobio set sa 6:4. U nastavku duela dva tenisera bila su izjednačena, a Nikola je uspeo da napravi preokret u taj-brejku. Tu je sa 7:4 bio bolji od protivnika čime je izjednačio rezultat u setovima.

Odlučujući deo igre takođe je završen u taj-brejku, ali ovoga puta u korist 314. tenisera sveta koji je time trijumfovao u ovom susretu.

Teme:   Nikola Milojević, Teniseri, Turniri, Vesti