Fed kup: Počela prodaja karata za meč Srbija – Australija!

 

U prodaju su puštene karte za Fed kup meč koji igraju selekcije Srbije i Australije.


Twitter

Danas su u prodaju puštene ulaznice za baraž meč između reprezentacija Srbije i Australije koji se igra za popunu Druge Svetske grupe Fed kupa.

Ovaj duel je na programu 22. i 23. aprila u Kristalnoj dvorani u Zrenjaninu, a kako je saopšteno iz Teniskog saveza Srbije, karte mogu da se kupe na prodajnim mestima agencije Eventim (sve informacije mogu se naći na sajtu: www.eventim.rs).

Cena pojedinačnih karata utvrđena je u iznosu od 200 dinara, dok je cena kompleta ulaznica (za oba dana takmičenja) 300 dinara. U dane mečeva prodaja karata će se vršiti samo sa biletarnice Kristalne dvorane u Zrenjaninu, i to u vremenu od 10 do 17 časova.

Početak odigravanja mečeva u oba dana nadmetanja zakazan je za 13 časova.

Selektorka srpskog tima Tatjana Ječmenica Jevtić je za duel sa Australijankama pozvala Ninu Stojanović, Aleksandru Krunić, Ivanu Jorović i Dejanu Radanović, dok se kapiten Fed kup tima Australije Ališa Molik odlučila za Dariju Gavrilovu, Ešli Barti, Kejsi Delakvu i Destani Ajavu.


Komentari

Ovaj sajt je zaštićen reCAPTCHA sistemom. Važe Google Politika privatnosti i Uslovi korišćenja.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.

Sačekaj...

Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.

Notifikacije su uključene!

Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?

Ne, ovako je okej

Notifikacije su blokirane

Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:

Tapni pa "Add to Home Screen"