26/05/14 - 08:56h

Đoković – Sousa live prenos – Gledajte direktan prenos

Srpski teniser Novak Đoković startuje na Roland Graosu u ponedeljak. Protivnik tenisera iz Srbije je Portugalac Žoao Sousa, a njihov duel počinje posle meča Šarapova – Prevak koji kreće od 11 časova. Direktan prenos duela sa Filip Šatrijea možete pratiti na TenisUživo.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Novak Đoković trenutno je drugi teniser sveta, a u Pariz je došao sa ciljem da osovji titulu i kompletira sva četiri Grend slem turnira. Novakov prethodni turnir bio je Masters u Rimu, koji je osvojio savladvši u finalu najboljeg tenisera sveta, Rafaela Nadala, nakon preorketa, rezultatom 2:1. Nole je prošle godine eliminisan u polufinalu Roland Garosa upravo od Španca.

Novak Djokovic, live prenos

Portugalac, Žoao Sousa, trenutno je 44. teniser na ATP listi. Sousa je prošle nedelje učestvovao na turniru u Dizeldorfu, a tamo je poražen u drugom kolu od Jirgena Melcera rezultatom 2:1, po setovima 6:7(6), 6:4, 4:6.

Novak Đoković i Žoao Sousa do sada su se sastali samo jedanom, a Srbin je u duelu odigranom na US Openu 2013. godine slavio rezultatom 3:0, po setovima 6:0, 6:2, 6:2.

Teme:   Direktan prenos, Grend Slem, Live Prenos, Novak Djoković, Prvo kolo, Rolan Garos, Teniseri, Turniri, Vesti