12/08/14 - 15:19h

Đoković – Simon live prenos (oko 01:00h) – Gledajte direktan prenos

Najbolji teniser sveta Novak Đoković takmičenje na Mastersu u Sinsinatiju startuje duelom sa Francuzem Žilom Simonom. Đoković i Simon sastaju se večeras, ne pre jedan sat posle ponoći, a direktan prenos ovog meča možete gledati na našem sajtu.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Novak Đoković je postavljen za prvog nosioca i bio je slobodan na startu turnira, a Žil Simon je u prvoj rundi eliminisao kvalifikanta Bernarda Tomića iz Australije, sa 2:0 u setovima – 6:3, 6:2.

Novak Djokovic, live prenos

Žil Simon ima 29 godina i trenutno je 31. igrač sveta. U karijeri je osvojio 11 titula, a najbolji plasman na ATP listi mu je šesta pozicija na kojoj se nalazio 2009. godine.

Ovo će biti njegov deveti susret sa Đokovićem, a od prethodnih osam naš teniser je izgubio samo jedan, prvi, u Marselju 2008. godine. Poslednji put sastali su se na ovogodišnjem Vimbldonu, a taj meč je Nole dobio sa 6:4, 6:2, 6:4.

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Novaka u ovom meču!

Teme:   Direktan prenos, Live Prenos, Masters, Masters u Sinsinatiju, Novak Djoković, Teniseri, Turniri, Vesti, Žil Simon