07/08/25 - 12:22h

Đoković puni baterije na Durmitoru: Planina je lek za našeg šampiona!

 

Novak Đoković, najbolji teniser svih vremena, odmara se na crnogorskoj planini Durmitor kako bi se pripremio za US Open.


Novak Đoković, naš najbolji teniser, odlučio je da produži odmor nakon napornog leta na Rolan Garosu i Vimbldonu. Posle odmora na primorju, Đoković je posetio i planinu Durmitor, kako bi napunio baterije pred nove izazove.

“Naš najbolji Novak Đoković je ponovo gost u Etno Katun Durmitor. Uvek je velika čast ugostiti ga! Hvala Noletu na ukazanom poverenju i nadamo se ponovnom druženju”, stoji na Instagramu.

Đoković je propustio Masters u Sinsinatiju, a sledeći turnir na kojem će nastupiti je US Open, koji počinje 25. avgusta. Naš šampion je pokazao da mu je odmor neophodan, a boravak na planini je idealan za regeneraciju.

(Tenis Uživo, M. Vasić)


Teme:   Vesti


Komentari

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.