Đoković preokrenuo protiv Kecmanovića za polufinale Serbia opena!

Novak Đoković plasirao se u polufinale ATP turnira u Beogradu.

N. Đoković466
M. Kecmanović633

Prvi teniser sveta savladao je sunarodnika Miomira Kecmanovića nakon dva sata i 19 minuta igre rezultatom 4:6, 6:3, 6:3.

U prvom setu Miomir je do brejka prednosti došao u trećem gemu kojim je i prelomio ovaj deo meča u svoju korist.. Dva gema kasnije imao je šansu da ga ponovi, ali je propustio četiri brejk lopte. Do kraja seta više nije bilo brejk lopti ni sa jedne strane.

Na početku drugog seta obojica su propustili svoje prilike za brejk, da bi u trećem setu Kecmanović oduzeo servis Novaku, a Đoković je već u sledećem gemu uzvratio.

Do novog brejka Đoković je došao u osmom gemu, nakon čega je realizovao set loptu i izborio izjednačenje.

U odlučujučoj deonici duela obojica su bili sigurni na svojim servisima sve do sedmog gema kada je Đoković vezao dva brejka i priveo meč kraju u svoju korist.

Naredni protivnik biće mu pobednik duela između Karena Hačanova i Tjaga Monteire.

Teme:   ATP u Beogradu, Miomir Kecmanović, Novak Djoković, Teniseri, Turniri, Vesti