Đoković oduševljen: Kečap i Senf, najveći navijači našeg šampiona!
Novak Đoković je bio oduševljen podrškom na Australijan Openu, a posebno je izdvojio dvojicu navijača obučenih u kostime kečapa i senfa.
Novak Đoković je još jednom pokazao zašto je najveći teniser svih vremena, a podrška koju je imao na Australijan Openu bila je neverovatna. Naš šampion je posebno istakao dvojicu navijača koji su se istakli svojim kostimima.
“Volim dinamiku koju imamo, strastven je taj odnos, čak negativan, čas je pozitivan”, rekao je Đoković uz osmeh. “Bez preterivanja, definitivno najveća i najbolja podrška koju sam ikada dobio u Australiji. Stvarno sam im baš zahvalan, digli su me u petom setu kada se lomilo, svaki put kada sam tražio da se publika malo digne i prodere – o ni su to uradili. Stvarno su mi dali krila da završim meč.”
Dvojica momaka, obučeni u kečap i senf, privukli su pažnju svih. Đoković je primetio njihovu podršku i bio je oduševljen. “To su oni koji su vikali? Sve vreme su me podržavali, vidim da nisu naši. Poljaci? Interesantno… Zašto su obučeni tako? Svaka čast. Neverovatni su bili, svi su, ali su oni bukvalno svaki poen vikali i skandirali moje ime. Ako budem imao priliku da ih negde sretnem – častiću ih piće barem,” zaključio je Đoković.
Ko će pobediti u finalu Australian Open 2026?
Ko će pobediti u finalu Australian Open 2026?
Đoković je u četvrtfinalu Australijan opena pobedio Alkaraza, a Karlos mu se revanširao u polufinalu US opena. Ukupni međusobni skor je 5-4 za Novaka.
(Tenis Uživo, M. Vasić)
Teme: Novak Đoković, US Open, Vesti






Komentari