13/05/13 - 22:22h

Đoković – Montanjes live prenos (oko 17h) – Gledajte direktan prenos

Prošle godine je igrao finale. I ovoga puta cilj je titula. Najbolji teniser sveta Novak Đoković sutra od 17h počinje takmičenje na Mastersu u Rimu. Prvi njegov protivnik je Španac Alberto Montanjes, a direktan prenos njihovog duela možete gledati na našem sajtu.

Live prenos počinje za

Novak Đoković bio je slobodan na startu turnira, na koji je došao posle pomalo šokantnog poraza u drugom kolu Mastersa u Madridu. Albert Montanjes je u glavni žreb Rima stigao iz kvalifikacija, a u prvom kolu je sa 2:1 bio bolji od Martina Kližana.

Novak Djokovic, live prenos

Albert Montanjes ima 32 godine i trenutno je 89. teniser sveta. 2010. godine bio je 22. na svetu, što mu je najbolji plasman u karijeri. Sa Novakom Đokovićem igrao je do sada četiri puta, a naš teniser je zabeležio sve četiri pobede. Poslednji put sastali su se 2010. na Vimbldonu, kada je Nole slavio sa 6:1, 6:4, 6:4.

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Novaka u ovom meču!

Teme:   Direktan prenos, Live Prenos, Masters, Masters u Rimu, Novak Djoković, Teniseri, Turniri, Vesti