07/08/14 - 15:49h

Đoković – Conga live prenos (oko 19:15h) – Gledajte direktan prenos

Najbolji svetski teniser Novak Đoković igraće danas meč osmine finala na Mastersu u Torontu. Đoković za protivnika ima Žo-Vilfreda Congu iz Francuske, a direktan prenos meča čiji se početak očekuje oko 19h, možete gledati na našem sajtu.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Novak Đoković je na startu turnira bio slobodan, a u drugom kolu je sa 2:1 u setovima savladao Gaela Monfisa.
Žo-Vilfred Conga je u prvom kolu bio bolji od Rožera Vaselina, a u drugom je eliminisao Žeremija Šardija, bez izgubljenog seta.

Novak Djokovic, live prenos

Žo-Vilfred Conga ima 29 godina i trenutno je 15. teniser sveta. Do sada je osvojio deset titula, a najbolji plasman na ATP listi mu je peta pozicija.

Đoković je Congu do sada savlađivao 13 puta, a izgubio pet duela. Od 2011. godine francuski teniser nije slavio u mečevima sa Novakom. Poslednji međusobni duel odigran je u osmini finala na ovogodišnjem Vimbldonu, kada je naš teniser bio bolji sa 3:0 u setovima.

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Novaka u ovom meču!

Teme:   Direktan prenos, Live Prenos, Masters, Masters u Torontu, Novak Djoković, Teniseri, Turniri, Vesti, Žo-Vilfred Conga