09/11/13 - 23:10h

Đoković bolji od Gaskea

Novak je u trećem meču završnog Masters turnira u Londonu pobedio Gaskea sa 2:1 u setovima i trećom pobedom potvrdio prolaz u polufinale.

N. Đoković746
R. Gaske463

Novak je u polufinalu završnog Masters turnira u Londonu!

Onako kako je počeo takmičenje u grupi na ovom Mastersu, tako je i završio – pobedom u tri seta.
Dobar prvi set, oba tenisera su pružila dobru igru, sigurni poeni sa obe strane i na kraju se igrao 13 gejm. U toj situaciji, Novak se bolje snašao i dobio taj deo igre sa 7-5.
Drugi set, u kojem je Đoković bio manje skoncentrisan, pripao je Francuzu sa 4-6.
U trećem setu smo imali prilike da vidimo dominaciju Novaka Đokovića. Nole je dozvolio protivniku samo tri gema i nakon 2 sata i 11 minuta završio grupnu fazu takmičenja sa maksimalnim učinkom.

Novaku sad sledi kratki odmor, jer će već sutra od 21 čas igrati protiv Vavrinke. Švajcarac je uvek neugodan i težak protivnik, a nadamo se da će Novak nakon ovog meča skupiti snage za sutra.

Mi Novaku želimo puno sreće u polufinalu, a vas napominjemo da i sutra u 21 čas budete uz tenisuzivo.com i pratite meč polufinala Đoković – Vavrinka.

(Tenis Uživo, M. Petković)

Teme:   Masters, Masters u Londonu, Novak Djoković, Rišar Gaske, Teniseri, Vesti