11/08/15 - 22:17h

Đoković – Beluči live prenos (oko 00:15h) – Gledajte direktan prenos

Najbolji teniser sveta Novak Đoković igraće danas meč drugog kola na Mastersu u Montrealu. Novakov prvi protivnik na Rodžers kupu je Brazilac Tomas Beluči, a njihov meč počinje oko 00:15h. Direktan prenos moći ćete da gledate na našem sajtu.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Novaku je ovo prvi zvanični meč od kada je u finalu Vimbldona savladao Rodžera Federera. Postavljen je za prvog nosioca na ovom turniru i bio je slobodan na startu. Beluči je pre Rodžers kupa izgubio u prvom kolu turnira u Vašingtonu, a na startu ovog takmičenja savladao je Pabla Kuevasa.

Tomas Beluči ima 27 godina i trenutno je 33. teniser sveta. U dosadašnjoj karijeri osvojio je četiri ATP titule, a najbolji plasman na rang listi mu je 21. pozicija.

Ovo će biti Đokovićev i Belučijev četvrti susret, a prethodna tri dobio je srpski teniser. Poslednji put sastali su se na Mastersu u Rimu, a taj meč Nole je dobio sa 2:1 u setovima.

Novak Djokovic, live prenos

Budite uz TenisUživo i navijajte za Novaka u ovom meču!

Teme:   Direktan prenos, Live Prenos, Masters, Masters u Montrealu, Novak Djoković, Teniseri, Turniri, Vesti