26/02/14 - 13:53h

Đoković – Bautista live prenos (oko 18:15h) – Gledajte direktan prenos

Najbolji teniser Srbije Novak Đoković lako je stigao do osmine finala na ATP turniru u Dubaiju, a sada je na redu duel sa Špancem Robertom Bautistom. Ovaj meč drugi je u popodnevnom programu na Centralnom terenu, a igraće se oko 18:15h, po završetku duela između Federera i Štepaneka. Direktan prenos možete gledati na našem sajtu.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Novak Đoković savladao je u prvom kolu Uzbekistanca Denisa Istomina sa 2:0 u setovima.
Roberto Bautista porazio je istim rezultatom Adriana Ungura iz Rumunije.

Novak Djokovic, live prenos

Roberto Bautista ima 25 godina i trenutno je 51. teniser sveta. Najbolji plasman na ATP listi mu je 48. mesto, a u karijeri nije osvojio nijednu titulu.

Sa Novakom Đokovićem sastajao se do sada samo jednom. Bilo je to prošle godine, baš na turniru u Dubaiju i baš u istoj fazi takmičenja kao i danas. Nole je tada slavio sa 6:1, 7:6.

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Novaka u ovom meču!

Teme:   ATP, ATP 500, ATP u Dubaiju, Direktan prenos, Live Prenos, Novak Djoković, Teniseri, Turniri, Vesti