09/03/14 - 10:24h

Đoković i Krajinović poraženi na startu Indijan Velsa

Novak Đoković i Filip Krajinović eliminisani su na startu takmičenja u dubl konkurenciji na mastersu u Indijan Velsu. Bolji od srpske kombinacije bili su Letonac Ernests Gulbis i Kanađanin Miloš Raonić, rezultatom 2:0, po setovima 7:6(3), 6:1.

Novak Djokovic, Reuters

Novak Đoković

Srpski par je dobro otvorio susret, sigurno držao svoj servis i na terenu delovao kompaktno, ne dozvolivši rivalima nijednu šansu za brejk u prvom setu.
Sa druge strane, Gulbis i Raonić su takođe bili više nego sigurni na svoj servis,tako da je logičan epilog prvog seta bio taj-brejk.

U taj- brejku, Letonac i Kanađanin su imali više koncentracije i sa dva mini-brejka,rešavaju prvi set u svoju korist rezultatom 7:3.

U drugom setu, Đoković i Krajinović nisu uspeli da zadrže nivo igre iz prvog seta, značajno su popustili i uspeli su da osvoje samo četvrti gem, dok su rivalima veoma lako prepustili dva brejka i posle tačno sat vremena igre,Letonac i Kanađanin plasirali su se u narednu rundu takmičenja.

Raonić i Gulbis će se za četvrtfinale turnira boriti protiv Rodžera Federera i Stanislasa Vavrinke.

Teme:   ATP Rang Lista, Masters, Masters u Indijan Vels, Novak Djoković, Rang Lista, Teniseri, Turniri, Vesti