Prvo četvrtfinale donosi nam fantastičan okršaj u najavi!

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Janik Siner i Grigor Dimitrov će se sastati u prvom četvrtfinalu ovogodišnjeg Rolan Garosa. Ovi rivali su se sastali četiri puta do sada, ali samo jednom je to bilo na najsporijoj podlozi.

Bio je to njihov prvi okršaj, a bugarski teniser je slavio u 1/8 finala Rima nakon tri odigrana seta 2:1 (4:6, 6:4, 6:4).

Naredna tri meča su pripala Italijanu, dva puta je slavio u Majamiju i jednom u Pekingu.

Obojica igraju strašan tenis na ovom turniru, izgubili su samo po set, ali ozbiljnijih problema nije bilo.

Siner je u prošlom kolu za protivnika imao Francuza Mutea, domaći igrač je u prvom setu bio maestralan i drugi nosilac je bio potpuno nemoćan, međutim, u nastavku je podigao nivo igre 3:1 (2:6, 6:3, 6:2, 6:1).

Sa druge strane, Dimitrov je eliminisao Huberta Hurkača maksimalnim rezultatom 3:0 (7:6, 4:6, 7:6).

Budite uz naš portal i gledajte direktan prenos prvog četvrtfinala ovogodišnjeg Rolan Garosa!

Teme:   Direktan prenos, Grend Slem, Grigor Dimitrov, Janik Siner, Live Prenos, Rolan Garos, Turniri, Vesti