Cicipas se vratio ocu: Zajedno ćemo izgraditi nešto nezaboravno!

Dodaj Tenis Uživo kao željeni izvor na Google
 

Grčki teniser Stefanos Cicipas je pun hvale za svog oca Apostolosa, sa kojim je ponovo počeo da sarađuje. Posle pobede u Sinsinatiju, Cicipas je istakao koliko mu otac znači.


Stefanos Cicipas je posle pobede nad Fabijanom Marožanom na Mastersu u Sinsinatiju, izrazio svoje oduševljenje zbog ponovne saradnje sa svojim ocem, Apostolosom.

“Sjajno je što se vratio u tim, on je nenadmašiv. Veoma dugo smo radili zajedno i gajimo mnogo lepih uspomena,” rekao je Cicipas.

Grčki teniser je istakao da je njegov otac izuzetna osoba koja ga je oblikovala kao tenisera i čoveka. “Mnogo mu dugujem, želim da zajedno izgradimo nešto posebno i nezaboravno,” dodao je Cicipas.

Cicipas je naglasio da je njegov otac uvek bio tu za njega i da ga inspiriše. U tekućoj sezoni, Cicipas se nalazi na 30. poziciji ATP liste, a najbolji rezultat mu je osvajanje turnira serije 500 u Dubaiju.

(Tenis Uživo, M. Vasić)


Teme:   Vesti


Komentari

Ovaj sajt je zaštićen reCAPTCHA sistemom. Važe Google Politika privatnosti i Uslovi korišćenja.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne.

Sačekaj...

Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.

Notifikacije su uključene!

Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?

Ne, ovako je okej

Notifikacije su blokirane

Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:

Tapni pa "Add to Home Screen"