25/07/13 - 21:31h

ATP Umag: Robredo bolji od Troickog

Srpski teniser Viktor Troicki nije uspeo da se plsaira u treće kolo ATP turnira u Umagu. Bolji od tenisera iz Srbije bio je Španac Tomi Robredo rezultatom 2:0, po setovima 6:0, 6:4.

V. Troicki04
T. Robredo66
Viktor Troicki

Viktor Troicki je prvi set odigrao dosta loše, te nije uspeo da osvoji ni jedan gem. Španac je bio dominantan i za samo 27 minuta rešio prvi deo igre u svoju korist. Tomi Robredo je napravio tri brejka i sa maksimalnih 6:0 osvojio prvi deo igre.

U drugom setu Viktor je pružio nešto jači otpor, ali je Španac već u trećem gemu napravio odlučujući brejk, a potom poveo sa 3:1. U nastavku seta igralo se gem za gem, a Tomi Robredo je drugi deo igre rešio u svoju korsit rezultatom 6:4, posle 46 minuta tenisa.

Tomi Robredo će se u brobi za polufinale sastati sa Slovencem Bedeneom, koji je iznenađujuće savladao Dolgopolova.

Teme:   ATP, ATP 250, ATP u Umagu, Teniseri, Turniri, Vesti, Viktor Troicki