12/11/19 - 16:43h

ATP FINALE: Federer nadigrao Beretinija

Švajcarac Rodžer Federer ostvario je pobedu u drugoj rundi grupe “Bjern Borg” Završnog mastersa u Londonu.

Source: Lintao Zhang/Getty Images AsiaPac

Treći teniser sveta savladao je Italijana Matea Beretinija u dva seta nakon 80 minuta provedenih na terenu.

Prvi set prošao je bez brjkova, pa je završen u produžetku gde je Federer sa tri mini brejka slavio rezultatom od 7:2. Drugi set Rodžer je započeo brejkom. U osmom gemu spasio je tri brejk lopte, da bi zatim, na servis protivnika, sa 6:3 duel priveo kraju.

Švajcarac sada ima jedan poraz i jednu pobedu i trenutno je treći u grupi, dok je poslednji Beretini koji je poražen dva puta. Naredni meč druge runde igraju Novak Đoković i Dominik Tim. Direktan prenos tog meča moći ćete da pratite na Tenis Uživo u utorak od 21 čas.

Teme:   ATP finale, Mateo Beretini, Rodžer Federer, Teniseri, Turniri, Vesti