19/10/12 - 18:25h

ATP Beč: Tipsarević u polufinalu posle predaje Bedene

Janko Tipsarević je bio bolji protivnik u ovom četvrtfinalnom meču, a to bi i rezultat pokazao da se meč igrao do kraja. Slovenski teniser je morao da se povuče posle povrede u drugom setu, ali to ne umanjuje uspeh našeg tenisera i plasman u polufinale turnira u Beču.

J. Tipsarević64
A. Bedene22

Janko je bio favorit protiv slovenskog tenisera i to je pokazao u ovom meču. U prvom setu je napravio brejk u petom gemu, a to isto ponovio i u sledećem servis gemu protivnika. Tako je uz svoje servise stigao do ubedljivih 6:2 i prvog seta.

Janko Tipsarević

Drugi set je bio kraći od prvog. Prvi brejk je bio viđen u trećem gemu kada je Tipsarević iskoristio prvu brejk loptu. Nakon toga se došlo do 4:2 za nešeg tenisera, a u 65 minutu je Beden predao meč i tako omogućio, ono što se već moglo zaključiti i bez toga, Janku plasman u polufinale- 4:2.

U polufinalu Janka čeka duel protiv boljeg iz meča Has- Zemlja. Nadamo se još jednoj pobedi i plasmanu u finale turnira u Beču!