14/06/20 - 16:23h

ADRIA Tur: Novak savladao Zvereva, ali ostao bez finala

Najbolji teniser sveta Novak Đoković ostvario je pobedu u trećem kolu ADRIA Tura, ali to nije bilo dovoljno da se plasira u finale.

Source: Lintao Zhang/Getty Images AsiaPac

Nakon pobede nad Viktorom Troickim i poraza od Filipa Krajinovića, Novak je u dva seta savladao Nemca Aleksandra Zvereva.

Prvi set Novak je završio za 13 minuta ne ispustivši nijedan gem (4:0). U drugom setu Zverev je bio razigraniji, dok je Novakov nivo igre opao. Nemac je napravio dva brejka i rezultatom od 4:1 uveo meč u treći set.

U trećem setu Đoković je uspeo da prelomi meč u petom gemu kada je napravio brejk, a zatim i došao do pobede rezultatom od 4:2.

Pošto nije uspeo da dođe do pobede maksimalnim rezultatom, on neće otići u finale, već je ovom pobedom u finale “poslao” Filipa Krajinovića.

Teme:   Adria Tour, Aleksandar Zverev, Novak Djoković, Teniseri, Turniri, Vesti