’Razvedri se, nadam se da ćeš upoznati Novaka’

 

Kineski teniser Že Žang napravio je iznenađenje u prvom kolu turnira u Pekingu eliminisavši Denisa Istomina sa 6:3, 1:6, 6:3, a taj trijumf omogućio mu je susret u drugoj rundi ni manje ni više, već sa Novakom Đokovićem koji je danas bio uspešan u svom prvom nastupu u Kini i eliminisao Simonea Bolelija.

“Kada sam video žreb znao sam da će biti tako, a mnogi su mi govorili: ’Razvedri se, nadam se da ćeš upoznati Novaka’. Fokusirao sam se na prvu rundu, srećan sam, a sada moram da se pripremim za sledeći meč“, istakao je Kinez nakon trijumfda u prvom kolu.

Že Žang je svoj najbolji rang imao kada je bio 148. na ATP listi. Teniser iz Kine ima 25 godina, visok je 188 cm, a u karijeri je igrao samo finale na jednom čelendžeru.

“Znam da je Novak svetski broj jedan, pokušaću da uživam u meču. Naravno, spremiću se najbolje moguće, gledaću snimke s njegovim mečevima i otići ću da gledam njegov duel prvog kola“, zaključio je Žang.

Nema sumnje na će Kinezi, koji zasita vole Novaka Đokovića i možda, nakon Srba, najviše podržavaju našeg igrača, uživati u predstojećem duelu, a da će njihovom teniseru to biti najveći meč u karijeri i veliko iskustvo, te da će pokušati svima da se predstavi u najboljem izdanju.

(Tenis Uživo, D. Jevremović)


Teme:   ATP, ATP 500, ATP u Pekingu, Novak Đoković, Teniseri, Vesti


Komentari

Ovaj sajt je zaštićen reCAPTCHA sistemom. Važe Google Politika privatnosti i Uslovi korišćenja.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.

Sačekaj...

Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.

Notifikacije su uključene!

Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?

Ne, ovako je okej

Notifikacije su blokirane

Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:

Tapni pa "Add to Home Screen"