JJ: Baš sam loša, sramota me je!

 

Srpska teniserka Jelena Janković istakla je posle rane eliminacije od 106. teniserke sveta, Bugarke Sesil Karatančeve, da je ona sama sebi najveći problem, a ne protivnica sa druge strane mreže.

Jelena Jankovic

Jelena je pružila vrlo bledu partiju u uvodnoj rundi Rolan Garosa i pretrpela poraz od bugarske teniserke nakon dva odigrana seta rezultatom 6:3, 6:4.

Mislim da ovaj poraz nema veze sa protivnicom, problem sam ja. Naprosto nisam dovoljno spremna i nisam opuštena. Od starta sam nervozna, a samim tim ne mogu ni da igram svoju prepoznatljivu igru. Pravim previše grešaka, baš sam loša i iskreno, sramota me je“, iskrena je Jelena.

Srpkinja kao glavni razlog slabih partija i izostanka rezultata navodi probleme sa povredama koje je muče već duži vremenski period.

Još od kraja prošle godine muči me povreda leđa, pa sam bila prinuđena da pauziram dva meseca. Bilo mi je potrebno vreme da ponovo pronađem pravu formu, taman kad sam počela bolje da igram, usledila je povreda mišića u Kataru. Zatim sam se vratila u Indijan Velsu i igrala u finalu, ali sam ponovo doživela peh u Čarlstonu kada sam povredila stopalo. Brojne povrede, nedostatak treninga, a izgubila sam i dosta samopouzdanja, što utiče na rezultate“, rekla je Jelena Janković.

(Tenis Uživo, M. Marjanović)


Teme:   Jelena Janković, Prvo kolo, Rang Lista, Rolan Garos, Teniserke, Turniri, Vesti, WTA Rang Lista


4 komentara

Ovaj sajt je zaštićen reCAPTCHA sistemom. Važe Google Politika privatnosti i Uslovi korišćenja.

Radovan Pre 10 godina

Sao ti provodi dane sa Janovićem a nemoj da treniraš,ubrzo ćeš u penziju, gora si od Ane. Kada se god zaljubite nema više ništa od igre.
Kao da ste NEPISMENE ČOBANICE.

mirjana Pre 10 godina

Pa je Jelena nije smak sveta, zar Ana nije bila 54 pa sevratla bice boljih dana i za tebe, kad se vratila Venus sa trideset i vise ti ces sigurno.

Zoka Pre 10 godina

Jeleni je najteze i ne treba joj stajati na muku! Toliko puta nas je obradovala i cinila ponosnim. Sport je takav, usponi, padovi i svakog to doceka kad tad. Sva podrska za povratak medju deset!

danijela Pre 10 godina

Bravo Jelena,bar za iskrenost

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.

Sačekaj...

Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.

Notifikacije su uključene!

Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?

Ne, ovako je okej

Notifikacije su blokirane

Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:

Tapni pa "Add to Home Screen"