Nole i Filip nastupaju u paru na turniru u Dohi!

 

Prvi reket sveta Novak Đoković, osim u pojedinačnoj konkurenciji, nastupiće i u konkurenciji parova na turniru u Dohi.

U odnosu na neke prethodne godine, Novak je odlučio da nastupa pre turnira u Melburnu i tako se još bolje pripremi za prvi Gren slem sezone. Pre turnira u Dohi, Novak će nastupati i na egzibiciji u Abu Dabiju.

Đokovićev partner na turniru u Dohi biće njegov saigrač iz Dejvis kup selekcije Filip Krajinović.

U 2014. godini Novak je zabeležio samo četiri nastupa u konkurenciji dublova, a u svojoj karijeri ima i jednu titulu, osvojenu 2010. godine na Kvinsu.

Direktor turnira Karim Alami nije imao nikakvu dilemu i sa zadovoljstvom je dao specijalnu pozivnicu srpskom dubl paru.

Nismo uopšte oklevali kada smo Novaku Đokoviću dali specijalnu pozivnicu za konkurenciju dublova. On je klasa i sigurno će privući publiku gde god da ode. Nadal je osvajao titulu ovde tri puta u konkurenciji dublova. Ko zna, možda će Novak i Filip Krajinović uraditi isto“, rekao je Alami.

(Tenis Uživo, M. Marjanović)


Teme:   ATP, ATP 250, ATP Rang Lista, ATP u Dohi, Dejvis Kup, Dubl igrač, Filip Krajinović, Novak Đoković, Rang Lista, Teniseri, Turniri, Vesti


Komentari

Ovaj sajt je zaštićen reCAPTCHA sistemom. Važe Google Politika privatnosti i Uslovi korišćenja.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.

Sačekaj...

Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.

Notifikacije su uključene!

Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?

Ne, ovako je okej

Notifikacije su blokirane

Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:

Tapni pa "Add to Home Screen"