JJ trenira sa Martinom Hingis!

 

Srpska teniserka Jelena Janković trenutno boravi u Indiji na egzibicionom turniru i tu priliku je iskoristila da malo trenira sa Martinom Hingis.

178737622354023ecd30184408936604_size3

Jelena Janković će predstavljati Delhi u teniskoj Ligi šampiona, a pored nje u timu su i Huan Karlos Ferero, Kevin Anderson, Sanam Krišan Singh, Karman Kaur Tandi i Garvit Batr.

Teniska Liga šampiona osmišljena je kao egzibiciono takmičenje u kojem snage odmeravaju timovi sačinjeni od aktivnih tenisera i legendi.

Martina Hingins će u tom takmičenju predstavljati Hajderabad, pa je Jankovićeva odlučila da iskoristi priliku i trenira sa Martinom, a i da dobije savete od bivše švajcarske teniserke.

Jankovićeva će prve mečeve u Delhiju igrati u ponedeljak, a tada je očekuje prvo dubl sa Kevinom Andersonom protiv Leandera Paesa i Garbin Muguruse, a potom i duel u singlu sa španskom teniserkom.

Jelena, trenutno drugi reket Srbije, sezonu je završila na 15. poziciji, a ove sezone nije uspela da osvoji nijednu titulu. Na Gren Slem turnirima ove godine stizala je do osmine finala u Melburnu, na Rolan Garosu i na US Openu, dok je na Vimbldonu eliminisana već u prvoj rundi.

(Tenis Uživo, M. Marjanović)


Teme:   Jelena Janković, Mart, Martina Hingis, Rang Lista, Rolan Garos, Teniserke, Turniri, US Open, Vesti, Vimbldon, WTA Rang Lista


Komentari

Ovaj sajt je zaštićen reCAPTCHA sistemom. Važe Google Politika privatnosti i Uslovi korišćenja.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.

Sačekaj...

Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.

Notifikacije su uključene!

Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?

Ne, ovako je okej

Notifikacije su blokirane

Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:

Tapni pa "Add to Home Screen"