Krunić i Danilina u trećem kolu Australijan opena!

 

Srpska teniserka Aleksandra Krunić i njena partnerka Ana Danilina plasirale su se u treće kolo Australijan opena, pokazavši najbolju igru kada je bilo najpotrebnije.


Aleksandra Krunic by si.robi (CC BY-SA 2.0)
https://www.flickr.com/photos/sirobi/28107248632/

Aleksandra Krunić i Ana Danilina plasirale su se u treće kolo Australijan opena. Nakon što su u prvom kolu pobedile, Krunić i Danilina su podigle nivo igre.

Srpsko-kazahstanska kombinacija bila je bolja od Anastasije Rodionove i Darje Kasatkine sa 6:3, 6:4. Meč je trajao skoro sat i po, a u prvom setu videli smo neizvesnu borbu, brojne brejkove i brejk lopte, a Krunić i Danilina odigrale su bolje ključne poene.

U drugom setu videli smo nešto slično. Kasatkina i Rodionova imale su 4:3, uz brejk, u narednom gemu propustile su tri gem lopte, a Aleksandra i Ana osvojile su i taj i naredna dva gema za konačni trijumf.

Hoće li Iva Jović doći do polufinala Australian Opena?

Hoće li Iva Jović doći do polufinala Australian Opena?

Da, forma je sjajna 62%
8 glasova
Ne, previše teško 15%
2 glasova
Možda četvrtfinale 15%
2 glasova
Zavisi od žreba 8%
1 glas
Ukupno: 13 glasova
Glasanje je zatvoreno

“Prvo kolo je uvek teško”, rekla je Aleksandra posle trijumfa u tri seta u četvrtak. U borbi za četvrtfinale sastaće se sa boljima iz duela Mihailkova/Nikols – Hanter/Džoint.

(Tenis Uživo, M. Vasić)


Teme:   Aleksandra Krunić, Prvo kolo, Treće kolo, Vesti


Komentari

Ovaj sajt je zaštićen reCAPTCHA sistemom. Važe Google Politika privatnosti i Uslovi korišćenja.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.

Sačekaj...

Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.

Notifikacije su uključene!

Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?

Ne, ovako je okej

Notifikacije su blokirane

Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:

Tapni pa "Add to Home Screen"