Đoković u Torinu: Fric čeka, ali odluka je na našem šampionu!

 

Tejlor Fric čeka u Torinu, ali Novak Đoković ima pravo da odluči da li će igrati na završnom Mastersu. Amerikanac je svestan da bi odsustvo našeg asa značilo veliku šansu za njega.


Novak Đoković by Carine06 (CC BY-SA 2.0) https://www.flickr.com/photos/43555660@N00/42895052122/

Novak Đoković, najveći teniser svih vremena, ima pravo da bira kada će nastupiti na završnom Mastersu u Torinu. Njegov potencijalni prvi rival, Tejlor Fric, s nestrpljenjem čeka odluku našeg šampiona.

Meč između Frica i Đokovića je zakazan za ponedeljak oko 14 časova (posle dubla), ali sve zavisi od toga da li će se Novak pojaviti na terenu. Fric je svestan da je Đoković najteži mogući protivnik, s obzirom na to da ga je pobedio u svih 11 međusobnih susreta.

“Jasno je da kada je neko od učesnika u dilemi da li da igra, to stvara nelagodu, ali Novak je zaslužio pravo da odluči kada njemu odgovara,” istakao je Fric. Ukoliko Đoković odluči da ne igra, na teren će izaći Lorenco Muzeti ili Feliks Ože-Alijasim.

U grupi sa Đokovićem i Fricom su i Aleks de Minor i Karlos Alkaras, koji će u nedelju oko 14 časova otvoriti takmičenje u Torinu.

(Tenis Uživo, M. Vasić)


Teme:   Aleks de Minor, Masters, Novak Đoković, Tejlor Fric, Vesti


Komentari

Ovaj sajt je zaštićen reCAPTCHA sistemom. Važe Google Politika privatnosti i Uslovi korišćenja.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.

Sačekaj...

Potvrdi u browser-u da želiš da primaš obaveštenja.

Notifikacije su uključene!

Primićeš obaveštenja za sve srpske igrače i udarne vesti.
Hoćeš da izabereš samo neke srpske i neke strane?

Ne, ovako je okej

Notifikacije su blokirane

Da bi primao obaveštenja, dozvoli ih u podešavanjima browser-a.

Ne propusti nijedan prenos

Dobićeš obaveštenje čim počne. Klikni i gledaj.
Na iPhone-u, dodaj na Home Screen:

Tapni pa "Add to Home Screen"