06/02/18 - 12:05h

Troicki – Gulbis live prenos (oko 18:50h) – Gledajte direktan prenos

Srpski teniser Viktor Troicki u utorak igra meč prvog kola na ATP turniru u Sofiji. Protivnik na startu mu je Ernests Gulbis iz Letonije, a direktan prenos pratite na Tenis Uživo od 18:30h.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Troicki je postavljen za šestog nosioca i prvi protivnik biće mu kvalifikant, Ernests Gulbis iz Letonije. Biće to njihov drugi međusobni susret, a trenutno 199. teniser sveta slavio je protiv Viktora u prethodnom, 2013. na Mastersu u Rimu.

Srpski teniser je pre godinu dana igrao četvrtfinale u Sofiji, a 2016. bio je finalista u prvom izdanju ovog takmičenja. Prošle godine osvojio je trofej u dublu sa Nenadom Zimonjićem, koji će pokušati da odbrane. Protivnici na startu su im četvrti favoriti, Holanđani Robin Hase i Matve Midelkop.

ATP turnir u Sofiji igra se nagradni fond od 561.345 evra, a pobedniku će pripasti 89.435 i 250 ATP poena. Trofej zbog povrede neće braniti domaći teniser Grigor Dimitrov, a prvi nosilac je Švajcarac Stan Vavrinka.

Viktor Troicki, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Viktora u ovom meču!

Teme:   ATP, ATP 250, ATP u Sofiji, Direktan prenos, Ernests Gulbis, Live Prenos, Teniseri, Turniri, Vesti, Viktor Troicki