01/10/14 - 19:22h

Troicki – Berdih live prenos (oko 06:30) – Gledajte direktan prenos

Srpski teniser Viktor Troicki sutra će igrati meč osmine finala na ATP turniru serije 500 u Pekingu, a protivnik će mu biti treći nosilac, Tomaš Berdih iz Češke. Zbog kiše koja je padala celog dana meč je odložen za četvrtak, a igraće se od 6:30h. Direktan prenos pratite na Tenis Uživo.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Viktor Troicki je za ovaj turnir dobio vajld kartu, a u prvoj rundi savladao je Mikaila Južnjeg iz Rusije sa 6:3, 6:4.
Tomaš Berdih je postavljen za trećeg nosioca i na startu turnira bio je bolji od španskog tenisera Felisijana Lopeza sa 6:1, 6:2.

Tomaš Berdih ima 29 godina i trenutno je šesti teniser sveta. U dosadašnjoj karijeri osvojio je devet titula, a najbolji plasman na ATP listi mu je peta pozicija.

Ovo će biti šesti susret Troickog i Berdiha, a u dosadašnjim duelima češki teniser vodi sa 4:1. Poslednji put sastali su se 2012. godine u Haleu, a taj meč Berdih je dobio sa 6:3, 6:2.

Viktor Troicki, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Viktora u ovom meču!

Teme:   ATP, ATP 500, ATP u Pekingu, Direktan prenos, Live Prenos, Teniseri, Tomaš Berdih, Turniri, Vesti, Viktor Troicki