23/04/15 - 09:00h

Tipsarević – Simon live prenos (oko 15h) – Gledajte direktan prenos

Srpski teniser Janko Tipsarević igraće danas meč osmine finala na ATP turniru u Bukureštu. Za protivnika ima Žila Simona iz Francuske, a direktan prenos njihovog duela moći ćete da gledate na našem sajtu. Početak se očekuje oko 15h.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Janko, koji je na turnir došao kao dobitnik vajld karte, je u prvoj rundi bio bolji od kvalifikanta Tomasa Fabiana iz Italije. Žil Simon je postavljen za prvog nosioca i bio je slobodan na startu takmičenje.

Žil Simon ima 30 godina i trenutno je 13. teniser sveta. U dosadašnjoj karijeri osvojio je 12 ATP titula, a najbolji plasman na rang listi mu je šesta pozicija.

Ovo će biti deseti susret Tipsarevića i Simona, a francuski teniser vodi sa 7:2 u pobedama. Poslednji put sastali su se 2013. godine na Mastersu u Majamiju, gde je Simon slavio sa 2:1 u setovima.

Janko Tipsarevic, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Janka u ovom meču!

Teme:   ATP, ATP 250, ATP u Bukureštu, Direktan prenos, Janko Tipsarevic, Live Prenos, Teniseri, Turniri, Vesti