15/07/12 - 11:00h

Tipsarević – Monako live prenos – Gledajte direktan prenos (Finale Štutgarta – oko 15:40h)

Drugi reket Srbije Janko Tipsarević igraće danas finale turnira u Štutgartu. Za protivnika ima Argentinca Huana Monaka, a direktan prenos možete gledati na našem sajtu od 15h.

Live prenos počinje za

Janko Tipsarević je u polufinalu odigrao tri seta sa Brazilcem Tomazom Belučijem. Dobio je naš teniser prvi set sa 6:4, a onda drugi izgubio rezultatom 6:2. U trećem, odlučujućem setu Janko je bio bolji i osvojio ga istim rezultatom kao i prvi.
Monako je u polufinalu takođe odigrao tri seta. Kao i Janko, dobio je prvi i poslednji, a drugi je osvojio Španac Giljermo Garsija-Lopez. Konačni rezultat bio je 6:3, 3:6, 7:5 u korist Argentinca.

Janko Tipsarević

Ovo će biti četvrti duel osmog i četrnaestog tenisera sveta, a sa 2:1 u međusobnim duelima vodi Argentinac. Pobedio je 2009. na Svetskom kupu u Dizeldorfu i dve godine kasnije u Hamburgu. Janko je prošle godine slavio u Dejvis kupu, kada mu je Monako predao meč pri vođstvu našeg tenisera od 6:2.

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Janka koji će pokušati da osvoji prvu titulu na šljaci.

Teme:   ATP, ATP 250, ATP u Štutgartu, Direktan prenos, Janko Tipsarevic, Live Prenos, Teniseri, Turniri, Vesti