03/07/17 - 11:59h

TENISKE NADE (u12): Lola Radivojević i Lazar Virijević osvojili Vidovdanski turnir

U organizaciji Teniskog saveza Srbije održan je tradicionalni Vidovdanski turnir, takmičenje prve kategorije za dečake i devojčice do 12 godina.

Lola Radivojevic

Igran je u Kruševcu, na terenima istoimenog teniskog kluba.

Takmičenje u konkurenciji dečaka osvojio je Lazar Virijević koji je nedavno napunio tek 11 godina. Lazar je u finalu nadigrao Milana Cvetkovića sa 6:3, 6:2, a treće mesto pripalo je Marku Nikoliću i Saši Markoviću.

L. Virijević – M. Cvetković 6:3, 6:2

Najbolja kod devojčica bila je Lola Radivojević, Tenis Uživo teniserka meseca marta, čiji intervju možete pročitati OVDE.

Ona je u finalu nadigrala Jovanu Grujić, sa 6:4, 6:1. Treće mesto osvojile su Anja Stanković i Mia Ristić.

L. Radivojević – J. Grujić 6:4, 6:1

Teme:   Anja Stanković, Jovana Grujić, Lazar Virijević, Lola Radivojević, Mia Ristić, Milan Cvetković, Srpske teniske nade, Srpski teniski talenti, Teniseri, Teniserke, Turniri, Vesti