Filip Krajinović uspešno je započeo takmičenje na Mastersu u Rimu!

F. Krajinović67
F. Ože-Alijasim45

Filip Krajinovic

Srpski teniser savladao je u prvom kolu 21. igrača sveta, Feliksa Ože-Alijasima iz Kanade, u dva seta.

Na terenu su proveli sat vremena i 43 minuta, a Krajinović je slavio sa 6:4, 7:5.

Filip je u ranoj fazi došao do prvog brejka, a potom još jednom oduzeo servis rivalu za prednost od 5:2. Kanađanin je uspeo da vrati jedan brejk, ali to nije bilo dovoljno, jer je Krajinović rutinski završio set u svoju korist – 6:4. U nastavku duela Filip je sjajno servirao, Ože-Alijasim nije imao ni priliku za brejk, dok je srpski teniser iskoristio jednu od dve šanse, koja mu je obezbedila trijumf – 7:5.

Naredni rival srpskog tenisera biće Britanac Kajl Edmund ili kvalifikant.

Teme:   Filip Krajinović, Filip Krajinović, Filip Krajinović, Masters, Masters u Rimu, Teniseri, Turniri, Vesti