09/07/16 - 19:30h

Raonić – Marej live prenos (oko 15h) – Gledajte direktan prenos

U finalu ovogodišnjeg Vimbldona sastaće se domaći teniser Endi Marej i Miloš Raonić iz Kanade. Direktan prenos njihovog meča možete gledati na portalu Tenis Uživo, a početak se očekuje oko 15 časova.

Live prenos počinje za

Miloš Raonić je u polufinalu napravio iznenađenje savladavši jednog od glavnih favorita za titulu, Švajcarca Rodžera Federera. Endi Marej je imao nešto lakši zadatak, a eliminisao je Čeha Tomaša Berdiha.

Dvadesetdevetogodišnji Endi Marej je trenutno na svojoj najboljoj poziciji u karijeri, na drugom mestu ATP liste. Do sada je osvojio 37 trofeja, od kojih su dva sa grend slem takmičenja.

Miloš Raonić ima 25 godina i trenutno je sedmi teniser planete. U dosadašnjoj karijeri osvojio je osam titula, a najbolji plasman na rang listi mu je četvrta pozicija.

Ovo će biti deseti susret dva tenisera, a Marej u dosadašnjim pobedama vodi sa 6:3. Pre dve nedelje igrali su u finalu turnira u Kvinsu, a Britanac je u tom meču slavio sa 2:1 u setovima.