01/04/19 - 21:05h

MONTEREJ: Olga deklasirana na startu

Srpska teniserka Olga Danilović doživela je ubedljiv poraz na startu WTA turnira u Montereju.

O. Danilović21
K. Flipkens66

Bolja od naše igračice bila je Kirsten Flipkens iz Belgije, trenutno 58. igračica sveta.

U meču koji je trajao 59 minuta, Olga je osvojila samo tri gema – 6:2, 6:1. Belgijanka je iskoristila četiri od osam brejk šansi, po dve u svakom setu, dok Danilovićeva nije uspela ni da dođe do prilike da rivalki oduzme servis.

Na turniru u Montereju igra i Ivana Jorović, koja će svoj prvi meč odigrati protiv Mađarice Timee Baboš.

WTA turnir u Montereju igra se za nagradni fond od 250,000 dolara, a titulu brani Španjolka Garbinje Muguruza.

Teme:   Olga Danilović, Teniserke, Turniri, Vesti