06/08/18 - 15:42h

Loš dan za srpske tenisere u Đinanu

Srpski teniseri Peđa Krstin, Danilo Petrović i Nikola Milojević završili su takmičenje u prvom kolu čelendž turnira u kineskom Đinanu.

Pedja Krstin

Krstin, 200. igrač planete, predao je meč Arjunu Kadheu iz Indije.

Indijanc je dobio prvi set nakon taj-brejka, a rezultat u drugom setu bio je 3:0 za njega u momentu kada je srpski teniser predao duel.

Danilo Petrović je poražen od Kazahstanca Denisa Jevsejeva. Njih dvojica su na terenu proveli sat i po vremena, a Denis je slavio sa 2:0, po setovima 6:4, 6:2.

U prvoj rundi je zaustavljen i Nikola Milojević. 201. tenisera sveta eliminisao je Kinez Vu Jibing nakon 80 minuta provedenih na terenu. Jibing je trijumfovao u dva seta rezultatom od 6:3, 6:4.

Teme:   Danilo Petrović, Nikola Milojević, Peđa Krstin, Teniseri, Turniri, Vesti