19/05/15 - 13:35h

Lajović – Sok live prenos (oko 13:30h) – Gledajte direktan prenos

Srpski teniser Dušan Lajović igraće sutra meč prvog kola na ATP turniru u Nici. Protivnik mu je Amerikanac Džek Sok, a direktan prenos njihovog duela moći ćete da gledate na našem sajtu. Početak se očekuje oko 12:30h.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Pre turnira u Nici Lajović je igrao na Mastersu u Rimu, gde je prošao dva kola kvalifikacija, a onda izgubio u prvoj rundi od Huana Monaka. Sok je takmičenje u Rimu takođe završio na startu, porazom od Žila Simona.

Džek Sok ima 22 godine i trenutno je 36. teniser sveta. Osvojio je jednu ATP titulu u dosadašnjoj karijeri, a najbolji plasman na rang listi mu je 33. pozicija.

Ovo će biti drugi susret Lajovića i Soka. Prethodno su se sastali na Rolan Garosu prošle godine, a taj duel pripao je srpskom teniseru koji je slavio sa 3:0 u setovima.

Dusan Lajovic

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Dušana u ovom meču!

Teme:   ATP, ATP 250, ATP u Nici, Direktan prenos, Dušan Lajović, Live Prenos, Teniseri, Turniri, Vesti