28/02/24 - 19:20h

Lajović – Rud live prenos (oko 06.45h) – Gledajte direktan prenos

Dušan Lajović u četvrtak ujutru igra osminu finala ATP turnira u Akapulku. Protivnik mu je Kasper Rud. Direktan prenos pratite na Tenis Uživo.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Na startu turnira Lajovoić je savladao Rodriga Pašeka, a Rud je bio bolji od Kristofera Jubenksa.

Dušan je 55. teniser sveta, dok njegov rival na ATP listi zauzima 11. mesto.

Ovo će im biti peti međusobni duel. Nakon tri poraza, srpski teniser uspeo je da savlada Norvežaninna pre dve godine na Mastersu u Madridu.

Turnir u Akapulku je serije ATP 250. Igra se za nagradni fond od 2,206,080 dolara. Prvi nosilac Aleksandar Zverev takmičenje je završio već na startu. Prethodni put igrao se 2019. godine kada je titulu osvojio Nik Kirjos.

Dusan Lajovic, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Ducija u ovom duelu!

Teme:   ATP Akapulko, Direktan prenos, Dušan Lajović, Kasper Rud, Live Prenos, Teniseri, Turniri, Vesti