03/09/17 - 14:20h

Komo: Čekinato ostavio Krajinovića bez finala

Srpski teniser Filip Krajinović poražen je nakon preokreta u polufinalu čelendžera u italijanskom Komu. Bolji od njega bio je domaći predstavnik, prvi nosilac turnira Marko Čekinato.

F. Krajinović723
M. Čekinato566

Filip je poražen nakon dva sata i 40 minuta borbe i tako ostao bez finala. Čekinato će se za titulu boriti protiv Portugalca Pedra Souse.

Naš predstavnik je najpre napravio preokret u prvom setu, od rezultata 3:5 nanizao je četiri gema i poveo sa 1:0, ali je Italijan u nastavku bio bolji protivnik.

Momak iz Sombora je poveo sa 2:0 u drugoj deonici, međutim, od tog trenutka Čekinato je osvojio čak osam gemova u nizu, izjednačio na 1:1 i poveo sa 2:0 u odlučujućoj deonici. Filip je vratio brejk i izjednačio na 2:2, potom poravnao na 3:3, ali je usledila nova serija 102. tenisera sveta kojom je okončao meč.

Teme:   Filip Krajinović, Vesti