03/10/13 - 20:20h

Janković – Safarova live prenos (6:30h) – Gledajte direktan prenos

Srpska teniserka Jelena Janković igraće sutra četvrtfinale WTA turnira u Pekingu. Jankovićeva za protivnicu ima Lusi Safarovu iz Češke, a direktan prenos duela koji počinje u 6:30h po srednjeevropskom vremenu možete gledati na našem sajtu.

Live prenos počinje za

Jelena Janković je do sada savladala Anastasiju Pavljučenkovu i Galinu Voskoboevu, a u oba meča izgubila je po jedan set. Zatim je igrala osminu finala protiv Karle Suarez Navaro, a u meču sa 15. teniserkom sveta nije izgubila nijedan gem.
Lusi Safarova bila je do sada bolja od Samante Stosur, Kaje Kanepi i Andree Petković.

Jelena Jankovic, live prenos

Lusi Safarova ima 26 godina i trenutno je 34. teniserka sveta. U karijeri je osvojila pet titula, a najbolji plasman na WTA listi joj je 17. pozicija. Jelena je dobila pet od njihovih sedam duela, a Čehinja je slavila u poslednjem, prošle godine u Fed kupu.

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Jelenu u ovom meču!

Teme:   Direktan prenos, Jelena Janković, Live Prenos, Teniserke, Turniri, Vesti