11/03/23 - 23:51h

IV: Pobede Ože-Alijasima i Sinera

Kanadski teniser Feliks Ože-Alijasim plasirao se u treće kolu Masters turnira u Indijan Velsu.

Source: Getty Images

Osmi favorit turnira je nakon dva sata i 27 minuta igre bio bolji od Pedra Martineza rezultatom 7:6 (7:5), 6:4.

U prvom setu obojica su napravili po jedan brejk, a u produžetku je Kanađanin realizovao drugu set loptu. Drugi set dobio je uz brejk prednosti.

Naredni rival biće mu pobednik duela u kome se sastaju Serundolo i Sok.

Pobedu u drugom kolu zabeležio je i 13. teniser sveta, Janik Siner.

Italijan je nakon sat vremena i 35 minuta provedenih na terenu savladao Rišara Gaskea sa 6:3, 7:6 (7:2).

Prvi set Rišar je startova brejkom, ali je Janik uspeo da vrati servis, zatim realizuje još jednu brejk loptu i time prelomi set u svoju korist. Drugi set prošao je bez prilika za brejk, a u taj-brejku je Siner prvom meč loptom došao do pobede.

U sledećem kolu protivnik će mu biti Manarino ili Muzeti.

Teme:   Feliks Ože Alijasim, Janik Siner, Masters u Indijan Vels, Teniseri, Turniri, Vesti