14/03/19 - 23:03h

IV: Kraj za Kecmanovića, Raonić u polufinalu

Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u polufinale Masters turnira u Indijan Velsu.

M. Kecmanović34
M. Raonić66

Miomira je u četvrfinalu savladao 14. igrač sveta, Kanađanin Miloš Raonić, u dva seta nakon nesto više od sat vremena igre.

U prvom setu Raonić je napravio brejk za rezultat od 4:1 u svoju korist. Miomir je u narednom gemu imao šansu da vrati servis, ali je nije iskoristio. Do kraja ovog dela igre više nije bilo prilika za brejk, a Kanađanin je set dobio sa 6:3. Prelomni momenat u drugom setu desio se u šestom gemu kada je Miloš napravio brejk i poveo sa 4:3, a zatim i rešio meč u svoju korist rezultatom od 6:4.

Njegov naredni protivnik biće bolji iz susreta Dominika Tima i Gaela Monfisa.

Kecmanović, koji je trenutno 130. na ATP listi, će od naredne nedelje biti među 100 najboljih igrača sveta.

Teme:   Masters, Masters u Indijan Vels, Miloš Raonić, Miomir Kecmanović, Teniseri, Turniri, Vesti